niedziela, 15 czerwca 2014

Po długiej nieobecności... :-)

Po ponad rocznej nieobecności postanowiłam wrócić do blogowania. W moim życiu wiele zmian - ślub, podróż poślubna, przeprowadzka no i pojawienie się nowego członka rodziny...

Za dwa miesiące będziemy świętować pierwszą rocznicę naszego małżeństwa. Dzień ślubu był jednym z najpiękniejszych w moim życiu. Wszystko było doskonałe :) 

Oto kilka moich ulubionych zdjęć Jak widać udało mi się znaleźć odpowiednik sukni od Very... Jest to model Febrero z ubiegłorocznej kolekcji Atelier Diagonal.

W podróż poślubną udaliśmy się mniej więcej miesiąc po ślubie - kierunek Grecja!
Wspomnienia bezcenne... :)

Jeśli chodzi o nowego członka rodziny... pojawił się u nas dokładnie 2 listopada 2013r. 
Przedstawiam Borysa!

Na początku był malutkim, słodkim, puchatym pieseczkiem...

Czas jednak płynął, a Borys rósł...


I rósł...


W między czasie przeprowadziliśmy się i dorobiliśmy nowego aparatu, co było jednym z powodów mojego powrotu na bloga (jakość zdjęć z poprzedniego była delikatnie mówiąc kiepska). Obecnie nasz przyjaciel prezentuje się następująco:

Borys jest z nami już osiem miesięcy i nie wyobrażamy sobie życia bez niego :-) Jest przekochanym, łagodnym, wesołym i ciekawskim psiakiem. Tworzymy szczęśliwą rodzinkę :-)


Dobranoc! :-)

1 komentarz:

  1. Cieszę się z powrotu pozdrawiam serdecznie i zyczę wszystkiego najlepszego zarówno w blogosferze jak i w życiu prywatnym ;-*

    OdpowiedzUsuń