poniedziałek, czerwca 25, 2018

Własna sypialnia na piętrze - marzenia się spełniają!


Witajcie!

Nie macie pojęcia jak bardzo cieszę się i ekscytuję tym, że nareszcie mogę to napisać - mamy to!
Mamy sypialnię!

Po wielu trudach i miesiącach mozolnej pracy mojego męża, nareszcie mogliśmy urządzić się na naszym poddaszu. Nie twierdzę, że wszystko jest skończone na tip-top ale udało się zakończyć najtrudniejszy, najdłuższy i najbardziej upierdliwy etap budowy.

[Tutaj] pisałam o tym, jak powstawało poddasze (w tym nasza sypialnia). Szczerze mówiąc ciężko mi oglądać te zdjęcia. Tak nas zmęczył ten remont, że najchętniej wyparłabym cały ten etap. Taka była jednak rzeczywistość - dzięki Bogu to już za nami!

Dziś z nieskrywaną radością mogę pochwalić się Wam efektami naszej wspólnej pracy. Wspólnej bo o ile cała "czarna" robota spadła na mojego męża to ja mogłam w końcu zając się tym co kocham - urządzaniem! :) 

W związku z tym, że na poddaszu nie ma tyle światła ile bym sobie życzyła, postanowiłam wszystkie ściany pomalować na biały kolor. To optycznie powiększyło przestrzeń oraz nie przyciemniło jej niepotrzebnie. Dla kontrastu postanowiłam wprowadzić do wnętrz dużo naturalnego drewna oraz niewielką ilość czarnych akcentów - tak jak w całym domu.

Na ścianę położyliśmy sosnową boazerię. Na początku postanowiłam pobielić ją białą bejcą jednak efekt nie do końca mi się spodobał więc koniec końców, będę ją ścierać... tak wiem, bez komentarza  ;) Nie mogłam jednak czekać już ani chwili dłużej więc poniżej przedstawiam zdjęcia sypialni niewykończonej w 100% ale dla mnie wciąż idealnej bo naszej! Naszej przez duże "N"! 
Na zdjęciu powyżej widzicie komodę z Ikea, którą przerobiłam za pomocą skórzanych uchwytów. Jak je zrobić opisywałam w [tym] wpisie.

Jak Wam się podoba? :)

6 komentarzy:

 1. Cudowna sypialnia! Od samego patrzenia można się zrelaksować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna. Uwielbiam takie połączenie kolorów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To miłe :) ja też bardzo lubię takie barwy a już zwłaszcza w sypialni ❤️ dziękuję :)

   Usuń
 3. Zawsze fajnie jest jak marzenia człowieka się spełniają.Najgorzej jak nigdy te marzenia się nie spełnią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze trzeba wierzyć i dążyć wytrwale do celu!

   Usuń

Copyright © 2016 O-CAROLINE , Blogger