poniedziałek, grudnia 25, 2017

Boże Narodzenie 2017W planach na grudzień miałam jeszcze co najmniej dwa świąteczne wpisy i to przed świętami ale... wiadomo jak to w grudniu. W związku z tym, że Boże Narodzenie wciąż trwa to powiedzmy, że jeszcze zdążyłam się wstrzelić w klimat. ;-) Na zdjęciach prezentuję Wam ostateczny wystrój naszego salonu. Zdjęcia świeże bo robione w Wigilię. W tym roku była wyjątkowa, ponieważ pierwszy raz w życiu organizowaliśmy ją w naszym domu. Starałam się urządzić wszystko tak aby wieczór był jak najbardziej nastrojowy i aby atmosfera była podniosła lecz ciepła i rodzinna.


Zanim jednak nastał ten wyjątkowy wieczór, od kilkunastu dni rozmyślałam nad odpowiednim nakryciem stołu. Opcji było kilka. Rozważałam szary/beżowy obrus, dodatki w kolorze czerwieni lub wina jednak ostatecznie postawiłam na klasykę. Stół nakryłam białym obrusem, a kolorem przewodnim było ponadczasowe złoto. Dodatek żywych, zielonych gałązek oraz naturalnych dekoracji w postaci szyszek, drewnianych gwiazdek czy lasek cynamonu było, moim zdaniem, idealnym dopełnieniem. Jak Wam się podoba?
Korzystając okazji życzę Wam Wesołych Świąt, bo w końcu one wciąż trwają! Cieszcie się swoją obecnością i celebrujcie małe przyjemności w gronie najbliższych.

Świąteczne pozdrowienia! :)6 komentarzy:

Copyright © 2016 O-CAROLINE , Blogger